Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Již více než 15 let dodáváme na trh prémiové obklady, dlažby, především od výrobců z Itálie. Vzhledem k tomu, že zajišťujeme i realizaci, je pro nás kromě designu klíčová i kvalita dodávaných materiálů. Stojí za námi stovky realizovaných projektů a pod rukama nám prošly tisíce m2 dlažeb i obkladů. Byli jsme jedni z prvních, kdo začal dovážet a pokládat dlažby v největších formátech 320 x 160 cm.

Náš sortiment je rozsáhlý, pro jeho zpřehlednění jsme vytvořili elektronický katalog Flowa. V něm lze pomocí filtrů najít dlažbu podle zadaných preferencí - podle designu, barvy, velikosti atd. Na přiložených obrázcích je zobrazeno, jak vypadá dlažba v ploše a ke všem materiálům jsou uvedeny technické informace.

Máme rovněž vzorkovny, kde je možné si vybrané materiály prohlédnout a „osahat“.

Naše dlažby a obklady jsou vhodné jak do soukromých domů a bytů, tak také pro komerční a veřejné prostory. Dodávali jsme také dlažbu pro vlakové nádraží, do hotelů, restaurací, wellness a bazénů či historickou dlažbu do kostela.

A proč se náš katalog jmenule Flowa? Protože naše materiály jsou vhodné na podlahy a stěny, v angličtině FLOors a WAlls.

Prohlédněte si výběr našich referencí.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.