Nahrávám...
Zobrazit filtr
Vzhled
Použití
Barva
Povrch
Velikost
Materiál
Cena
od
do
Tvar
Rozměr
Šířka
od
do
cm
Délka
od
do
cm
Tloušťka:
od
do
cm

Obklad a dlažba pro „betonovou“ koupelnu

Koupelna je v moderní novostavbě, jejímiž hlavními materiály jsou beton a sklo. Proto také v koupelně byla dlažba s dekorem betonu jasnou volbou.

Jemné barvy s výrazným dekorem

V hlavní koupelně v novostavbě rodinného domu si klienti vybrali velmi zajímavou dlažbu se vzhledem zkamenělého dřeva. Díky zvolené barevnosti dlažby působí celá koupelna příjemným, teplým dojmem.

Domácí wellness s bazénem

Dlažba s výrazným dekorem kamene je dominantním prvkem domácího wellness. Přestože jsou dlažba i obklad v odstínech šedé a také strop je z pohledového betonu, nepůsobí wellness jako celek chladným dojmem.

Spa hotelu Miura

Hotel Miura je známý pro svou moderní architekturu zasazenou v horské krajině. Je vyhlášený svou polohou, gastronomií, uměleckými díly, které jsou v něm instalovány a také pro kvalitní spa.

Onyxová dlažba v moderním domě

Onyxová dlažba ve čtvercovém formátu 160 x 160 cm s leštěným povrchem je v novostavbě rodinného domu použita na podlaze v obytných místnostech a také pro obložení krbu.

Velkoformátová dlažba a mozaika v bazénu

Velké formáty dlažby, skleněná mozaika, kombinace povrchů v lesku a matu. To jsou materiály, které byly použity při realizaci bazénové místnosti se saunou v soukromé vile.

Obchodní centrum

V komerčních objektech je mnohdy použita dlažba s jediným kritériem, kterým je nízká cena. Nevýrazná, matná a v malých formátech. Pokud však chce investor a architekt vytvořit pro návštěvníky centra příjemné, moderní prostředí, přistupuje k zadání jinak.

Velkoformátová dlažba v luxusní koupelně

Tato koupelna si rozhodně zaslouží výrazné materiály a velké formáty. Už jen svou prostorností k tomu vyzývá, jedná se o hlavní koupelnu v moderní vile.

Historická dlažba v katedrále

Při rekonstrukci katedrály nebylo možné kvůli rozsáhlému poškození zachovat a opravit původní historickou dlažbu. Bylo proto nutné dodat dlažbu novou, která však musela být s původní naprosto totožná.

Velkoformátová dlažba v hotelu

Při rekonstrukci hotelu stáli architekti před otázkou, jak skloubit svou představu použití lesklé dlažby a splnit požadavky normy na protiskluznost.

Obklad a dlažba v přírodních tónech

Pro rekonstrukci koupelny v rodinném domě byly zvoleny obklady a dlažba v přírodních barvách a teplých odstínech.

Dlažba a obklad v koupelně RD

V této koupelně se sešly hned tři materiály, přesto vypadá sladěně. Je to díky dobré volbě barev a povrchů obkladů a dlažby.

ONLINE KATALOG

Vybírejte z pohodlí domova, kanceláře nebo třeba během jízdy vlakem. Vytvořte si wishlisty vybraných materiálů a sdílejte je s rodinou, přáteli nebo svými klienty.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Náš sortiment je obrovský. Mnoho různých formátů, barev, povrchů i dekorů. Díky přehledným filtrům však vždy rychle vyhledáte ty správné obklady a dlažby.

VZORKOVNY

Barva i textura dlaždice se mohou ve skutečnosti lišit od zobrazení na webu. Přijďte si vybrané materiály prohlédnout a osahat do našich vzorkoven.

DOPRAVA

Zajistíme rychlou a spolehlivou dopravu, která vámi objednané zboží doručí na zvolenou adresu. Nebo si své obklady a dlažby jednoduše vyzvednete u nás.